login: 
hasło: 
System CMS przyjazny w obsłudze.
Nasz System CMS tworzony przez lata wykonany jest tak, aby był najbardziej intuicyjnym jak to możliwe, elastyczne rozwiązania umożliwiają przypinać dowolne elementy do drzewa menu naszej strony, a łatwość tworzenia nowych podstron sprawi, iż będziesz chciał tworzyć ich mnóstwo.
Możliwość wstawiania ogromnej ilości elementów takich jak zdjęcia, animacje i filmy.
Istotnym elementem na stronach jest obraz, nasz system pozwala na dowolne wstawianie całej masy zdjęć pogrupowanych w galerie, posiadamy rozwiązania dodające całe katalogi z dysku, system sam tworzy miniaturki, skaluje zdjęcia do rozmiaru dla www i prezentuje je w ciekawy sposób. Dajemy możliwość publikacji dowolnych animacji w formacje Adobe Flash, w dowolnym miejscu strony. Jest również możliwość wstawiania filmów z serwisu YouTube, w bardzo prosty sposób możemy go dodać w tym bardzo popularnym formacie.
Modułowa budowa systemu, połączenia z serwisami społecznościowymi oraz blogami.
Web 2.0 i wszystko co się z nim łączy jest dostępne u nas. Posiadamy moduły redakcyjne do pisania blogów, możemy szybko eksportować dane do popularnych serwisów takich jak Twitter oraz Blip! Nasz system CMS jest stale rozwijany i cały czas powstają nowe moduły dostosowywane na potrzeby klientów.